Святкування Масляної. Контактний зоопарк в гостях у вихованців НВК

15 Лютого 2018

Масляна – здавна одне з найулюбленіших свят, час млинів та розваг. Не оминуло воно і наш навчально-виховний заклад.

15 лютого 2018 року вихованці НВК стали активними учасниками чудового свята Масляної, на якому можна було більше дізналися про українські традиції та поласувати смачними млинцями від шеф-кухаря школи. Після ігор з веселими скоморохами і невгамовним клоуном, танцю з майже «справжнім» ярмарковим ведмедиком, жартівливих «кулачних боїв» для хлопців, різноманітних конкурсів на спритність та кмітливість, серед яких найулюбленіший і найбажаніший конкурс – поїдання млинців на час і гра «Мільйон дірочок», відбулося символічне спалення опудала Зими – найголовніша з традицій Масляної. Прощавай Зима, вітаємо тебе, Весно!

Несподіваним святковим подарунком стала зустріч дітлахів із пухнастими мешканцями Харківського контактного зоопарку. Учні НВК отримали можливість не тільки поширити свої знання про життя-буття деяких тварин зоопарку, а ї поспілкуватися з ними. Діти брали до рук черепаху, морську свинку, кроликів, торкалися їжачка та гладили вухату лисицю, сову та інших екзотичних тварин. Дякуємо адміністрації Харківського зоопарку за таку чудову анімалтерапію.