Святкування Масляної

27 Лютого 2020

Масляна –здавна одне з найулюбленіших свят, час млинів та розваг. Не оминуло воно і наш заклад освіти.

27 лютого 2020 року вихованці Комунального закладу «Харківська спеціальнашкола №5» Харківської обласної ради стали активними учасниками чудового свята Масляної, на якому можна було більше дізналися про українські традиції та поласувати смачними млинцями від шеф-кухаря школи. Після ігор та естафет, танців та хороводів, жартівливих «кулачних боїв» для хлопців,різноманітних конкурсів на спритність та кмітливість,серед яких найулюбленіший і найбажаніший конкурс- поїдання млинців на час і гра «Мільйон дірочок», відбулосясимволічне спалення опудала Зими- найголовніша з традицій Масляної. Прощавай Зима, вітаємо тебе, Весно!

Несподіваним святковим подарунком стала зустрічдітлахів із пухнастими мешканцями ЕкоПарку. Дякуємо адміністрації FeldmanEcopark (Фельдман Экопарк) за таку чудову анімалтерапію!