Святкування Дня захисника України

12 Жовтня 2017

З нагоди святкування Дня захисника України, дня Покрови Пресвятої Богородиці і Дня українського козацтва, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, у Комунальному закладі були проведені наступні виховні заходи.

10 жовтня 2017 року для дітей початкової школи пройшли «Козацькі розваги». Окрім спортивної естафети хлопчики та дівчата взяли участь у конкурсах “Військовий рюкзак” (команди за 5 хвилин мали підготувати список предметів, необхідних для «козацького військового походу», і швидко скласти їх у рюкзак), «Втеча з полону» (стрибаючи у мішках, «полонені козаки» повинні були якнайшвидше подолати певну дистанцію й передати мішок товаришеві по команді), “Бій півнів” (гравці ставали на одну ногу і штовхали один одного плечем, намагаючись змусити супротивника встати на обидві ноги). Перемогу одержала «справжня козацька дружба»!

Для юнаків і дівчат 5-12 класів 12 жовтня 2017 року було організовано змагання з волейболу. В них приймали участь 4 команди: 1-ша команда – діти 5-7 кл., 2-га команда – 8-12 кл., 3-тя команда – педагоги школи. Склад 4-ої команди став для всіх сюрпризом – до змагань приєдналися випускники минулих років. Саме їх гра з досвідченою командою вчителів та вихователів стала найцікавішою для глядачів і суддів!

У запеклій азартній боротьбі за першість довго визначалися переможці, бо кожна з команд має своїх талановитих волейболістів! Але спортивне журі таки визначилося: І місце здобула 2-га команда, ІІ місце розділили між собою випускники школи та педагоги, на ІІІ місці – команда дітей 5-7 класів.

Всі учасники спортивних заходів отримали солодощі від адміністрації навчально-виховного комплексу, а переможці були нагороджені почесними грамотами.