Святкування Дня Святого Валентина

15 Лютого 2016

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того, день всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину…

Наш навчально-виховний комплекс не міг не відзначити цей день, навіть коли він святкувався у неділю, коли всі вихованці перебувають вдома. Понеділок 15 лютого 2016 року розпочався з щирих привітань і зізнань у своїх симпатіях. Діти дарували один одному нехитрі подарунки у вигляді сердець і, звичайно ж, обмінювалися “валентинками”. У другій половині дня до навчально-виховного комплексу завітали гості з Харківського Будинку культури УТОГ. Було проведено свято «Любов у наших серцях». Конкурсні випробування для старшокласників бути представлені у вигляді вікторин, рухливих ігор, тематичних завдань. Кожна обрана пара учасників, виконуючи те чи інше завдання, заробляла виграшні очки у вигляді сердечок з картону. Переможцями стали пари, які отримали найбільшу кількість балів-сердечок і саме вони стали володарями символічних призів.

Звісно, таке свято є найулюбленішим серед учнівської молоді школи.