Святкування Дня народження школи

26 Листопада 2018

26 листопада 2018 року в Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 122-ї річниці заснування закладу й 150-ї річниці навчання глухих дітей на Харківщині.

Світлини стали незабутньою зустріччю кількох поколінь вчителів та учнів. Випускників, гостей зустрічали екскурсоводи, які проводили екскурсію шкільними коридорами, розповідали про цікаве та змістовне шкільне життя, ознайомлювали зі славетною історією закладу у шкільному музеї. Напередодні зі всіма бажаючими були проведені майстер-класи з писанкарства, ткацтва, петриківського розпису, виготовлення і дизайнерського оформленні керамічних виробів. Організовані виставка фото- і відеоматеріалів у шкільній бібліотеці, інтерактивні зустрічі з випускниками закладу.

Основною подією дня став святковий концерт «З Днем народження, рідна школо!». Урочисто прикрашена актова зала ледь вмістила в собі численних глядачів: шановних представників Харківської обласної державної адміністрації і Департаменту науки і освіти ХОДА, давніх і найулюбленіших друзів НВК — кураторів із Служби безпеки України в Харківській області  та шефів з Національного університету цивільного захисту України, Харківського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ), ТОВ «Харківський інститут бізнесу і менеджменту», священнослужителя Святоусікновенського храму м. Харкова отця Андрія, колег-директорів шкіл та інших поважних гостей з Харкова й Києва, а також педагогічних працівників різних років, батьків і учнів НВК.

Протягом всього концерту звучали теплі слова вітання зі святом від почесних гостей, під час яких була дана найвища оцінка результатів діяльності усього педагогічного колективу навчально-виховного комплексу. Відлунням світлих почуттів до рідного закладу, до її вчителів, стали відеопривітання від випускників різних років, яких доля розкидала по різним куточкам планети. Америка, Ізраїль, Естонія, Німеччина – мала частина країн, де школа стала відома на весь світ завдяки своїм талановитим випускникам.

Окрім приємних слів шкільна спільнота отримала чимало подарунків від гостей. А вихованці НВК, у свою чергу, не залишили без подарунків кожного з присутніх – дитячий і педагогічний колективи, відомі на всю Україну своєю гостинністю та щирим серцем, підготували оригінальні концертні номери. Зворушлива музично-хореографічна композиція «Ми разом» у виконанні Чарушина В. (9 кл.) і Черкашиної С. (5 кл.), пісня «Святкова» від дошкільнят з логопедичної групи, жестова пісня «Харків» від працюючих у рідній школі випускників, жестова пісня «Любов рятує світ!» у виконанні малюків і педагога Єпіфанової-Кожевнікової Т., виступи Зразкового художнього колективу театра костюму  «Аліса»  з колекціями «Коловорот»,  «Каламбур» і «Колиска часу» (керівник Моісеєва-Літовченко Л.А.), хореографічна композиція та жестова пісня ««Сдаться ты всегда успеешь» учнів 6-10х класів та інші номери не залишили байдужими жодного із запрошених на свято гостей. Кожний виступ юних артистів дарував глядачам радість, естетичне задоволення та надію на світле майбутнє закладу і його вихованців. Наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки від адміністрації закладу.

Дякуємо всім, хто прийшов до іменинниці у цей незабутній святковий день і розділив з нами радість від плідної, натхненної праці, вагомих здобутків, творчих злетів і радості буття у справі навчання й виховання дітей з порушеннями слуху!