Святкові традиції

14 Січня 2015

З наближенням зимових календарних свят на факультативному курсі «Православна культура Слобожанщини» в нашому закладі діти ознайомилися з українськими православними традиціями та звичаями, що вшановуються під час Святок , які тривають від Різдва до 18 січня. Наші учні вивчали колядки та щедрівки, ознайомлювалися зі святковими традиціями різних регіонів нашої країни.

Сьогодні, 14 січня, вихованці навчально-виховного комплексу поздоровляли зі святами всю нашу шкільну родину. Ще до початку уроків хлопчики, вбрані у національний одяг та в піднесеному настрої, заходили до кожного класу чи кабінету, господарських приміщень і, посіваючи, бажали педагогам та своїм товаришам доброго врожаю у новому році, злагоди та миру, благополуччя.

Колектив нашого закладу дбає про збереження та вшанування народних традицій нашими вихованцями, тому свята у навчально-виховному комплексі мають таку сімейну, теплу атмосферу.