Святкові новорічні концерти

8 Січня 2013

З 26  по 28.12.2012 у навчально-виховному комплексі відбулися святкові новорічні концерти. Вихованці навчального закладу підготували незвичайні вистави за участю казкових героїв. Загадковим і феєричним було дійство на сцені. Юні артисти створили атмосферу таємничості, казки та віри в чудеса.

Вихованці навчального закладу під час новорічних концертів продемонстрували багато цікавих виступів: танок маленьких зірочок, показ колекції модного одягу «Котовасія» тощо. Найяскравішим став виступ учнів молодшої школи, які виконали жестову пісню «Сніжинка».

До привітань дітей з новорічними святами  приєдналися наші шефи і куратори, які подарували вихованцям солодкі подарунки та різноманітні іграшки.

Щирі посмішки, святковий настрій, теплі побажання панували у залі.