«Святий Миколай, ти до нас завітай!»

17 Грудня 2021

16 грудня 2021 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради пройшло найулюбленіше дитяче свято – свято Миколая.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні навчально-виховного закладу були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято з іграшками та солодощами. Діти не розгубилися і продемонстрували Миколаю, що заслужили на подарунки: вони танцювали, співали жестових пісень, змагалися у чемності та вихованості, демонстрували свою акторську майстерність. Найбільш запам’яталися: маленькі але дуже талановиті танцюристи у театрально-хореографічній композиції «Веселе попурі», танок Зірочок та Янголят, flash mob з Миколаєм, колекція «Коловорот» від зразкового художнього колективу театру костюму «Аліса», інтерактивна науково-популярна гра «Юні винахідники» – традиційний сюрприз  від шефів з НУЦЗ України, жестові пісні «Миколай до мене не прийде», «Молитва до Миколая» і «Над темним подвір′ям» у виконанні дітей-початківців та старшокласників. А також головні герої свята, сам Святий Миколай і Чорти, що сперечалися між собою і вирішували, які школярі гідні Миколаєвих дарунків, а які – різочок від антипків.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах, а також слова привітання від духовного наставника і друга наших вихованців священика Святоусікновенського храму протоієрея Отця Андрія ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Ми щиро дякуємо шановним і нашим давнім завжди жданим друзям: кураторам із Служби безпеки України в Харківській області, шефам з Національного університету цивільного захисту України, представникам Головного управління Державної казначейської служби України в Харківській області, студентській спілці навчально-наукового інституту “Каразінський банківський інститут” (Харківський інститут банківської справи), директорці мережі стоматологічних клінік «Андромеда» за турботу і любов до вихованців КЗ «ХСШ №5» ХОР – вони допомагали Миколаю вибирати не тільки солодощі для дітей, а й подарунки, що стануть їм у нагоді під час освітнього процесу.

Дякуємо всім учасникам свята за щирість, доброту і гарний настрій! З Миколаєм!