Святе Причастя напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці

4 Квітня 2019

4 квітня 2019 року, напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, отець Андрій, що опікується духовним життям вихованців Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, провів святе таїнство Причастя для учнів та працівників школи. Перед тим, як сповідати та причастити всіх бажаючих, отець Андрій розповів, що Благовіщення – особливий день, день спогаду і прославлення сповіщення Діві Марії таємниці втілення Бога через неї Архангелом Гавриїлом. Діти узнали, що слово “Благовіщення” означає добру, радісну звістку про початок звільнення роду людського від гріха і вічної смерті. В церкві в цей день святять проскури, а господарі в Україні випускають із хлівів тварин, щоб чули весну.

Після Причастя отець Андрій з вихователями закладу та учнями відслужив Подячний молебень Господу Ісусу Христу і ще раз привітав шкільну спільноту з прийдешнім святом.