Студенти в гостях у НВК

10 квітня 2019 року до Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради з метою запозичення досвіду роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби, приїхали студенти першого курсу Харківської гуманітарно-педагогічної академії, що здобувають освіту за спеціальністю «Соціальний педагог».

Юні візитери ознайомилися з досвідом роботи педагогічного колективу закладу, почерпнули знання про специфіку взаємодії з дітьми, які мають порушення слухової функції. Для гостей була організована невелика екскурсія майстернями навчально-виховного комплексу, ознайомлення з музеєм історії закладу. Студенти академії дізналися про тонкощі у роботі педагога спеціального закладу, які, сподіваємося, стануть у нагоді нашим гостям у подальшій професійній діяльності.

Подібний обмін досвідом корисний для молодих спеціалістів, адже вводить у світ професії безпосередньо через пряму взаємодію з реаліями практичної роботи.

Опубліковано 10 Кві 2019 в 18:36. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.