Спортивне змагання

3 Грудня 2014

2 грудня в нашому навчально-виховному комплексі у рамках тижня педагогічної майстерності вихователів та вчителів фізкультури відбулося спортивне змагання «Спортивні, спритні, витривалі» серед учнів п’ятого – дванадцятого класів.

У заході взяли участь як хлопчики, так і дівчатка, які позмагалися між собою у різноманітних гімнастичних вправах. Подібне спортивне змагання проходить у нашому закладі щорічно і як завжди, вони присвячені Міжнародному дню інваліда. Діти із задоволенням виконували завдання, охоплені азартним духом змагань.

Найсильніші серед учасників стали гідними перемоги, тож їх нагородили почесними грамотами та медалями, а також солодкими подарунками.

Сподіваємося, що цей захід, допомігши нашим вихованцям реально оцінити свою фізичну підготовку,  стане потужним стимулом для їхнього подальшого розвитку та самовдосконалення.