Спортивне свято в ХОВУФКС

7 Травня 2019

7 травня 2019 року базі Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту відбулося спортивне свято, присвячене 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 74-й річниці завершення Другої світової війни.

У змаганнях прийняли участь збірні команди спортивних відділень ХОВУФКС, команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл М. Харкова та Харківської області, команди закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування. Від Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради честь школи поїхали відстоювати учні 5-10 класів.

До програми свята увійшли змагання з туризму, естафетного бігу, міні-турніри з настільного тенісу, футболу, баскетболу, шахів, змагання зі стрільби та спортивного орієнтування. Учасники свята змогли випробувати свої сили в перетягуванні канату, підтягуванні на перекладині та подоланні смуги перешкод. Переможці у всіх видах були нагородженні дипломами та Кубками ХОВНОК України, пам’ятними подарунками та солодощами від Харківської бісквітної фабрики.

Наші вихованці теж не залишилися без відзнак – серед найкращих результатів, яких досягли вихованці НВК,  здобуто почесне І місце у змаганнях зі стрибків у довжину.

Після закінчення змагань юних спортсменів чекав смачний обід, приготований на справжній польовій кухні.

Ми вітаємо наших переможців і бажаємо їм успіхів у майбутньому!