Спортивне свято в ХОВУФКС

7 Травня 2018

7 травня 2018 року о 10 год. на спортивній базі  Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту відбулося Спортивне свято, присвячене 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 73-й річниці завершення Другої світової війни.

У змаганнях прийняли участь збірні команди спортивних відділень ХОВУФКС, команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл М. Харкова та Харківської області, команди інтернатних навчальних закладів обласного підпорядкування. Від нашого закладу честь школи поїхали відстоювати учні 5-10 класів.

До програми свята увійшли змагання з туризму, естафетного бігу, міні-турніри з настільного тенісу, футболу, баскетболу, шахів, змагання зі стрільби та спортивного орієнтування. Учасники свята змогли випробувати свої сили в перетягуванні канату, підтягуванні на перекладині та подоланні смуги перешкод. Переможці у всіх видах були нагородженні дипломами та пам’ятними подарунками.

Наші вихованці теж не залишилися без відзнак – у «Смузі перешкод» команда учнів КЗ «ХС НВК» ХОР здобули заслужену перемогу і зайняли почесне ІІІ місце, а у змаганнях зі спортивного орієнтування – ІІ місце! ІІ місце у змаганнях з настільного тенісу зайняв Попадюк О. (12 клас), ІІ місце – Лозинський Г. (12 клас). Також відзначилися наші дівчата у змаганнях зі стрибків у довжину: ІІ місце у Чорної К. (9 клас), ІІ місце у Стрижкової Софії (6 клас) і ІІІ місце у Кульчицького С. (7 клас).

Після закінчення змагань юних спортсменів чекав смачний обід, приготований на справжній польовій кухні.

Ми вітаємо наших переможців і бажаємо їм успіхів у майбутньому!