Спортивне свято в ХОВУФКС

4 Травня 2017

4 травня 2017 року о 10 год. на спортивній базі  Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту відбулося спортивне свято, присвячене 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 72-й річниці завершення Другої світової війни.

У змаганнях прийняли участь збірні команди спортивних відділень ХОВУФКС, команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл М. Харкова та Харківської області, команди інтернатних навчальних закладів обласного підпорядкування. Від нашого закладу честь школи поїхали відстоювати учні 5-10 класів.

До програми свята увійшли змагання з туризму, естафетного бігу, міні-турніри з настільного тенісу, футболу, баскетболу, шахів, змагання зі стрільби та спортивного орієнтування. Учасники свята змогли випробувати свої сили в перетягуванні канату, підтягуванні на перекладині та подоланні смуги перешкод. Переможці у всіх видах були нагородженні дипломами та пам’ятними подарунками.

Наші вихованці теж не залишилися без відзнак – у «Смузі перешкод» 7 учнів КЗ «ХС НВК» ХОР здобули заслужену перемогу і зайняли почесне ІІІ місце! Ось їх імена: Стріжкова Софія (5 кл.), Пархоменко Яків (9 кл.), Свіріденко Софія (9 кл.), Каплун Ілля (8 кл.), Верхогляд Софія (6 кл.), Ткаченко Олег (6 кл.). А І місце у змаганнях з настільного тенісу зайняла Прокопенко Катерина (12 клас). Також відзначилися наші дівчата у змаганнях зі стрибків у довжину: ІІ місце у Стрижкової Софії (5 клас) і ІІІ місце у Верхогляд Софії (6 клас).

Після закінчення змагань юних спортсменів чекав смачний обід, приготований на справжній польовій кухні.

Ми вітаємо наших переможців і бажаємо їм успіхів у майбутньому!