Спортивна розвага «Подорож у країну ЛЕГОленд»

15 Вересня 2016

Дошкільне відділеня є активним учасником проекту «Сприяння освіті». У рамках цього проекту 15 вересня 2016 року відбулося спортивна розвага  «Подорож у країну ЛЕГОленд».  Учасниками спортивної розваги стали всі групи дошкільного відділення. Цей захід мав за мету, під час колективних ігор з використанням елементів конструктору, об’єднати дітей спільною діяльністю, сприяти розвитку комунікативної компетентності, навчити взаємодіяти один з одним, повірити у свої сили і розвинути творчі здібності. Кожна група мала змогу показати свої уміння, навички конструктивної діяльності, творчі розробки.

Під час рухливої гри «Якщо весело живеться, роби так!» було задано позитивний піднесений настрій, який зберігався впродовж всього свята. Діти з бажанням і радістю поринули у чарівний світ «ЛЕГОленду».  Гра «Чарівний килим» дозволила залучити до колективної діяльності всіх дітей. А під час ігор «Зроби за зразком» і «Так чи ні» діти показали свою індивідуальність, здатність працювати в парах і домовлятись один з одним. Спритність, швидкість, витривалість вихованці дошкільних груп продемонстрували у грі «Перенеси снаряд». Важливою для корекційної роботи і розвитку мовлення стала гра «Лего – фоноритміка».

Під час розваги діти отримали безліч позитивних емоцій і насолодились часом, проведеним разом. Вихованці з нетерпінням чекають нових пригод у країні «ЛЕГО».