Спорт полюбиш – здоровим будеш!

1 Грудня 2020

1 грудня 2020 в рамках тижня педагогічної майстерності в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради був проведено спортивний захід. Девізом свята були лише три слова: «Посміхніться всі навколо!». Учасниками такого заходу були діти початкової школи. Жоден вихованець не залишився поза участю. Емоції, дух змагання, радість перемоги – все було присутнє на цьому заході.

Спортивні змагання – це справжня гра! Діти уявили себе і «Володарями кільц», і «страйкували», м’ячем збиваючи кеглі; бігали «За двома зайцями і вивчали правила «Бол-хокею». Дух командної боротьби «Фіксіків» і «Смайликів» закінчився перемогою «Фіксіків». Але переможених – не було!

Усі діти здобули спортивні навички, отримали фізичний розвиток та веселий настрій. На заході панувало «яскраве світло» дитячих посмішок.