СПІВБЕСІДА З ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ

З 7 по 11 травня 2012 року у навчально-виховному комплексі проводилась співбесіда з педагогічними працівниками закладу, до якої кожен підготував звіт про свою роботу протягом 2011/2012 навчального року. Вчителі, вихователі, керівники гуртків розробляли завдання, методичні рекомендації, узагальнювали передовий педагогічний досвід і щиро ділилися своїми матеріалами. Основною представленою роботою стала тема з самоосвіти, оформлена за всіма вимогами, яка вміщує систематизований власний методично-педагогічний досвід, спрямований на реалізацію теми та проблеми року, над якою працює навчально-виховний комплекс.
З кожним педагогічним працівником було обговорене попереднє навантаження на наступний 2012/2013 навчальний рік; з’ясовано напрямок роботи на період роботи  дитячого  закладу праці  та  відпочинку з цілодобовим  перебуванням; окреслено обсяг ремонтних робіт у кабінетах, спальнях, класних та побутових кімнатах.
11 травня закінчили співбесіду всі педагоги, за можливістю, враховані  побажання з боку адміністрації та кожного працівника та підведені підсумки методичної роботи.