Спільний захід з шефами

5 Лютого 2020

05 лютого 2020 року на базі Національного університету цивільного захисту України відбулися навчально-тренінгові заняття з безпеки життєдіяльності для вихованців Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради, що включили три етапи: правила користування вогнегасниками та гасіння імітованої пожежі; відпрацювання алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, правила безпеки під час перебування біля водоймищ.

Старшокласники спеціальної школи для курсантів-випускників провели майстер-класи з опанування деяких “азів” жестової мови. Вихованці ознайомили курсантів з деякими словами, словосполученнями, фразами, що можуть стати в нагоді під час виникнення надзвичайної ситуації). Адже будь-яка надзвичайна ситуація може статися з людиною, що не чує. Тоді рятувальник повинен зрозуміти постраждалого, аби вчасно та якісно надати йому необхідну допомогу, а може, й врятувати життя.

Від щирого серця дякуємо організаторам та учасникам заходу за змістовне та цікаве заняття!