Снігові стежини

6 Лютого 2015

Місяць лютий не бажає поступатися місцем весні, яка вже наближається. Знову постелив товстий килим з пухкого снігу в своїх володіннях.

Але на шкільному подвір’ї панує порядок. Адже вихованці навчально-виховного комплексу дбають про комфорт для нашого родинного «гніздечка». Щоб діти, педагоги, батьки могли вільно діставатися шкільного порогу, шостого лютого хлопчаки по закінченню уроків вийшли на шкільне подвір’я з лопатами та взялися розчищати сніг. Дуже швидко серед снігового царства повимальовувалися стрункі стежини та доріжки. Учні працювали весело та із запалом, відчуваючи, що роблять добру справу.

Коли активна праця на свіжому повітрі добігла кінця, діти взялися до розваг: грали в сніжки та квача, ліпили снігову бабу. Тепер наше подвір’я не лише чисте, а й веселе – усіх, хто прямує до шкільного ганку, стрічає привітний сніговик.