Сім чудес світу

У рамках тижня педагогічної майстерності 06.12.21 відбувся відкритий виховний захід – «Сім чудес світу». Під час заходу діти поринули у світ Великого і Чарівного… Знайомилися з творенням рук людських, які бентежили погляд і уяву. Унікальні споруди, перед якими затамовується подих, – дива створені уявою і старанням людей та увіковічені для нащадків.

Технікою орігамі діти побудували Піраміду Хеопса – найславетнішу пам′ятку Стародавнього світу, яка збереглася до наших часів. З величезним захопленням розмальовували зображення монументальних творінь на листах паперу: Статуї Зевса, Колосу Родоського, Висячих Садів Семіраміди, Храму Артеміди та Мавзолея в Галікарнасі.

Цей захід поклав початок підготовки до Міжнародного дня пам′яток історії та культури, який відмічається в квітні 2022 року.

Опубліковано 06 Гру 2021 в 20:31. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.