Шукачі пригод

27 Лютого 2015

26.02.2015 у дошкільному підрозділі нашого закладу відбувся День здоров’я «Шукачі пригод». У даному заході брали участь 3 команди: «Веселка», «Зірочка», «Сонечко». Розпочалася розвага вправами з султанчиками, під час яких діти показали рівень фізичної підготовки. Потім відбувся сюрпризний момент – візит лікаря Айболита, який прийшов до дітей у гості із вітамінками, але сумку десь загубив. Діти вирушають до чарівного лісу. Під час пошуку сумки лікаря діти грали у рухливі ігри: «Вперед, на машину!», «Стрибай на зайчатах», «Кіт і пташки», «Не замочи ніг», «Звільни дорогу!», «Прокоти м’яч у ворота”, «Велика перешкода». Під час ігор діти продемонстрували свої вміння, всім було дуже весело та цікаво. Перемогла дружба – діти відшукали сумку Айболита, який за це пригостив їх вітамінками для зміцнення здоров’я.

Отже, фізичні вправи та здоровий спортивний дух змагань зробили диво: діти та дорослі ніби на деякий час перенеслися у світ мандрів, відчули себе справжніми шукачами пригод!