Шкільна медіа-редакція

24 Січня 2020

«Ідея шкільної медіа-редакції – презентувати спільноту нечуючих, заявити про себе та показати таланти».

Участь у радіо програмі «Інклюзивний світ» — про можливості і досвід роботи шкільної медіа-редакціїКомунального закладу «Харківська спеціальна школа 5» Харківської обласної ради.Теми, які прагнуть порушувати учні, і формати, з якими працюють, про опанування основ журналістської роботи і особливості медіа-простору, в якому живуть люди з порушеннями слуху.

«Ми дуже прагнемо того, щоб оточуючий світ знав, що є діти, люди з порушеннями слуху, що вони талановиті особистості і не мають бути викреслені з активного суспільного життя».

Єдиний спеціальний заклад в Україні, серед 20 закладів загальної середньої освітиякі стали фіналістамипроєкту «YouthMediaLab». Мета цього проєкту – дати поштовх розвитку цифрових медіа та редакцій шкіл.

Учасники програми: менеджер проєкту «YouthMediaLab» Ілля Удовиченко, директорка «Харківської спеціальної школи №5» Олена Мірошник, вчителька інформатики і координаторка проекту в закладі Олена Андрєєва та учасники проєкту – учениця 11 класу Марія Шаталова і восьмикласник Дмитро Валєєв.