Шість цеглинок ЛЕГО – друзі дошколят

9 Лютого 2017

З Шостого лютого відбувся тиждень майстер-класів з використанням методики «Шість цеглинок» у дошкільному відділенні.

Педагоги продемонстрували як можна використовувати методику «Шість цеглинок ЛЕГО» протягом всього навчально-виховного процесу з дошкільнятами. Група раннього віку показала комплекс фізичних вправ з використанням конструктору ЛЕГО. Діти із задоволенням виконували цікаві і корисні вправи. Друга молодша група за допомогою шести цеглинок повторили назви кольорів, навчились будувати макети предметів за зразком.  Педагоги старшої групи продемонстрували закріплення арифметичних дій за допомогою конструктору ЛЕГО.

Після перегляду цікавих знахідок педагоги дошкільного відділення зробили висновок, що методика «Шість цеглинок ЛЕГО» дуже допомагає урізноманітнити і зробити цікавішим для дітей процес навчання і виховання.