Щорічна премія «Подолання»

5 Грудня 2014

Третього грудня в бальному залі Харків Палас відбулася урочиста церемонія вручення щорічної премії «Подолання-2014», що приурочена до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Вручення цієї премії відбувається не вперше. Організатором урочистостей, присвячених цій події, стала Е.Шингарьова, віце-президент  ХМООІ «Креавіта».  Така нагорода присуджується людям з обмеженими можливостями, які, незважаючи на інвалідність, зробили важливий внесок у розвиток науки, культури, спорту, юриспруденції тощо.

 На церемонію було запрошено театр костюму «Аліса», що функціонує на базі нашого закладу. З усіх претендентів на премію було обрано сім найдостойніших, серед яких і вихованець нашого навчально-виховного комплексу Чарушин Володимир. Його було нагороджено премією «Подолання» за вагомий внесок у розвиток декоративно-ужиткового мистецтва та артистичні здібності, адже Володимир – власник багатьох дипломів та грамот за перемогу в різноманітних конкурсах і фестивалях.

Вітаємо Володю з цією престижною премією і висловлюємо надію, що він не залишить творчого життя, а буде і надалі досягати перемог!