Серпнева педагогічна рада EdCamp – впевнений крок у майбутнє

30 Серпня 2019

30 серпня 2019 року освітяни Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради провели засідання педагогічної ради у форматі EdCamp.

Новий дискусійний формат дозволив усім педагогам, членам батьківського комітету і запрошеним гостям вільно висловлювати свої думки, дискутувати і висловлювати свої погляди щодо провідної теми серпневого EdCampy – впровадження концептуальних принципів Нової української школи в освітній процес закладу. Після відео презентації досягнень за минулий навчальний рік всі присутні змогли поглибити і оновити свій досвід у п’яти експертних секціях: «Вакцинація – міфи та реальність?», «АнтиБулінг», «Навчання через гру. Компас успішного педагога», «Новий український правопис».

Наймасовiшою стала п’ята експертна секція представникiв «Клубу фiнансовоï грамотності», яка називалася «Життєвий капітал»: недитяча стратегія у дитячій команді». З цього навчального року у закладi освiти талановита нечуюча молодь буде мати змогу розширювати межi своïх можливостей, адже розпочинає роботу курс “Фiнансова грамотнiсть” на базi тренінг-гри “Життєвий капітал».

Закінчився EdCamp визначенням стратегії і основних векторів розвитку школи на 2019/2020 навчальний рік.