СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА РАДА

30 Серпня 2024

Серпнева педагогічна рада: Підсумки роботи Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради у 2023/2024 навчальному році та завдання на 2024/2025 навчальний рік.

30 серпня 2024 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради було проведено засідання педагогічної ради «Підсумки роботи Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради у 2022/2024 навчальному році та завдання на 2024/2025 навчальний рік».

Освітяни ознайомилися з результатами аналізу, стану начальної, методичної, виховної та позашкільної роботи педагогічного колективу, з моніторинговим дослідженням навчальних досягнень учнів за минулий навчальний рік і пропозиціями, щодо впровадження в життя сучасної візії закладу: конкурентноспроможній спеціальний заклад освіти з безпечним, безбар’єрним, комфортним освітнім середовищем, високою корпоративною культурою, який надає якісні освітні послуги завдяки безперервному професійному зростанню працівників. Провідною темою обговорення стало наголошення і затвердження стратегічних векторів перспективного розвитку закладу і завдання школи на 2024/2025 навчальний рік відповідно до Державного стандарту дошкільної, початкової, базової і повної загальної середньої освіти. Шляхи забезпечення слідування наданим векторам опрацювали і видали назагал методичні об′єднання школи, розробивши «дорожні карти» відповідно до напрямків своєї роботи.

Старт новому 2024/2025 надано. Тож нехай він буде успішним, вдалим і переможним для України!