Розважальне шоу «Пізнання світу через науку»

3 Червня 2021

26 травня 2021 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради було проведено супер цікавий захід для добувачів освіти – розважальне шоу «Пізнання світу через науку».

Представники однієї з благодійних організацій м. Харкова дуже ретельно підготувалися до проведення цього наукового шоу: за допомогою спеціальної апаратури і різноманітних технічних засобів вихованці закладу поринули у світ винаходів, наукового прогресу, досліджень і казкових перетворень. Діти власноруч дослідили властивості стисненого повітря, рідкого азоту, вогню та електрики, навчилися «бачити» повітря і швидко надувати гумові кулі, спостерігали лампу без захисної колби і «постріли» аеропушки, «бавилися» з генератором Тесли і т.п.

Усі зазначені досліди та спостереження продемонстрували, що наука може бути зрозумілою і доступною, а головне – цікавою, затребуваною і необхідною у побуті. І наші діти впевнилися, що це дійсно так! Дякуємо організаторам цих відвідин!