Результати участі у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс 2019 – Осіння сесія»

У листопаді 2019 року учні 1 класу Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради дебютували в якості учасників у Міжнародному дистанційному конкурсі-онлайн «Олімпіс 2019 – Осіння сесія».

Головна мета конкурсу «Олімпіс» — підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальним предметом, стимулювання урізноманітнення освітнього процесу і використання в ньому сучасних інформаційних технологій.

Серед п’ятьох предметів, запропонованих організаторами конкурсу, була обрана «королева всіх наук» – математика. Подолавши складнощі тестування, пов’язані з особливістю сприйняття нечуючою дитиною будь-яких неадаптованих текстів, першачкі-дебютанти досягли не аби яких результатів. Із гордістю повідомляємо, що учасники «Олімпіс 2019 – Осіння сесія» отримали 3 дипломи І ступеню, 3 дипломи ІІ ступеню і 1 диплом ІІІ ступеню! Дипломи роздрукували з сайту olimpis.com.ua, а пізніше отримали поштову бандероль із дипломами, грамотами, сертифікатами від організаторів.

Попереду нові конкурси і, звичайно, нові перемоги!

Опубліковано 21 Лют 2020 в 18:20. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.

Коментарі закриті.