РЕГІОНАЛЬНА АФІЛІЙОВАНА (НЕ) КОНФЕРЕНЦІЯ MINI EDСAMP KHARKIV S5

2 Жовтня 2020

25 вересня 2020 року на базі Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради відбулася РЕГІОНАЛЬНА АФІЛІЙОВАНА (НЕ) КОНФЕРЕНЦІЯ MINI EDСAMP KHARKIV S5 за темою «Становлення Нової Української Школи, як шлях створення якісного інклюзивного середовища для осіб з особливими освітніми потребами». За вимогами часу і нових світових тенденцій вона пройшла у форматі online. Лейтмотивом EdCampKharkiv S5 онлайн став слоган національних всеукраїнських EdcampFoundation – «Тримай п’ять, онлайн освіто!» А символом – Біла Ворона, що збирає подібних собі «білих ворон» по всьому світу і долучає до ед-кемпівської спільноти заради вирішення проблем навчання осіб з особливими освітніми потребами.

Подія, основним принципом якої є сприяння органічному професійному розвитку вчителів у всьому світі через залучення їх самих до участі в цьому процесі, об’єднала всю Україну для роботи над спільною проблемою сьогодення: інклюзія в суспільстві.

Результатом цієї кропіткої, колосальної за обсягом, праці став майже восьмигодинний онлайн-захід. Було відкрито чотири вебінарних кімнати за п′ятьма експертними паралелями: «Взаємодія», «Партнерство», «Рівність», консультаційна кімната від Lenovo. Створено особливу «кімнату розвантаження», де учасники Ed Camp-умали можливість відпочити і відчути ефект музикотерапії від піаніста-віртуоза Євгена Хмари та зарядитися енергією від команди креативної молоді «Здорова нація – майбутнє України».

Ми, освітяни Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради, на базі якої пройшла Регіональна афілійована (не)конференція miniEdCampKharkiv S5, пишаємося що пройшли конкурсний відбір «EdCampin a BOX 5.0» за принципом «бери і роби» та отримали право на проведення цієї неформатноїонлайн-(не)конференції! Ця подія, яка об’єднала креативну, талановиту освітянську спільноту, батьків і громадськість, наповнила енергією наші серця, сповнені надії зробити суспільство ближчим до особливих дітей та їх потреб! Хочемо подякувати всім учасникам нашого Ed Camp-уза цю надію! Разом з вами – ми сила!

Особливо подякуємо адміністрації Українського товариства глухих (УТОГ) м. Київ і адміністрації Харківської обласної організації УТОГ за плідну співпрацю і чудових перекладачів жестової мови!

Будь ласка пройдіть по ссилкам і ознайомтесь з подіями у відео форматі:

https://drive.google.com/file/d/1u846YtQOnmfZ3jLL0ve4AvlEH0-4NQck/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1n-1kguGyaqoPaYmLyZmm3h6JW_oMN-Er/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1bXTpRN93WABNaUFn2AiZkYqSFJIzSKqU/view?usp=sharing