«RanokCreative» у таборі праці та відпочинку «Джерело»

11 Червня 2019

11 червня 2019 рокудо дітей, які відвідують табір «Джерело» при Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, завітали представники компанії «RanokCreative». Головна мета творчої групи з «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна – популяризація науки і розкриття складних наукових понять і процесів таким чином, щоб вони стали зрозумілими навіть дошкільнятам.

Наука — це просто, цікаво та весело. Саме під таким гаслом пройшла ця зустріч, де вихованці школи мали можливість відчути себе справжніми креативними науковцями. Вони взяли участь у демонстраціїдослідів, присвяченим природнім явищам і науковим галузям, у проведенні хімічних експериментів і майстер-класу з вирощування кристалів.

Дякуємо «RanokCreative» за цікаві відвідини, гарний настрій, щирі емоції та подарунки для дітей!