Радіодиктант національної єдності

9 Листопада 2015

9 листопада 2015 року, у День української писемності та мови, на «Українському радіо» традиційно відбувся радіодиктант національної єдності.

Цю акцію започатковано з 2000 року і, як повідомляє Держкомтелерадіо, «Відтоді щороку всі охочі – в Україні та за її межами – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не тільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, а й продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово». З метою залучення якомога більше людей, а саме нечуючих, в ефірі «UA. Перший» диктант транслювався із перекладом на жестову мову.

Вихованці навчально-виховного комплексу вперше беруть участь у цій акції. Учні 7-12 класів зручно розмістилися у кабінетах, оснащених телевізорами, і писали диктант з прямої трансляції українського суспільного телевізійного каналу. Протягом двох днів роботи дітей буде надіслано до Києву на адресу «Українського радіо», де диктанти буде перевірено і визначено переможців.

З нетерпінням чекаємо результатів такого цікавого заходу!