П’ятдесят третя обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

19 Грудня 2018

19 грудня 2018 року відбулася п’ятдесят третя обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: ІКТ та STEM-технології в освітньому процесі та управлінні закладами освіти». Тематика виставки зумовлена вимогами постінформаційної цифрової реальності, інноваційним підходом до змісту освіти, зокрема впровадження STEM-технологій та ІКТ в освітній процес, що спрямовано на формування й розвиток навчально-пізнавальних і творчих якостей особистості, удосконалення методичної віртуозності в побудові уроку. Педагогічний колектив Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради взяв активну участь у проведенні цього заходу і підготував презентаційний матеріал за номінацією «Організація інформатичної освіти на засадах Концепції Нової української школи».

Виступ освітян НВК розпочався з презентації за темою «Нова українська школа: ІКТ та STEM-технології в овітньому процесі» (доповідачі: директор закладу Мірошник О.В., заст. директора Кукліна Г.І.). Після презентації було проведено діловий івент «Нова українська школа. Організація інформативної освіти» (заст. директора Кукліна Г.І.) і інтерактивну гру з використанням ЛЕГО-технологій «Відгадай, що це…» (учит. поч. кл. Кравченко Н.Д.), метою якої було поділитися досвідом у запровадженні інноваційних, ігрових технологій навчання, технологій case-study, інтерактивних методів групового навчання, проблемних методик із розвитку критичного й системного мислення у дітей з особливими освітніми потребами.

Наприкінці свого виступу педагоги КЗ «ХС НВК» ХОР залучили всіх присутніх до майстер-класу з виконання «Пісні про рушник» Андрія Малишка із жестовим супроводом (учит.-дефектолог Єпіфанова-Кожевнікова Т.В., учит. матем. Когтєв А.В.), тим самим зробивши акцент на особливостях навчання і виховання нечуючих дітей.

Участь педагогічного колективу школи у п’ятдесят третій обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» було нагороджено Дипломом ІІ ступеня у своїй номінації. Вітаємо з цією достойною відзнакою!