Психологічна практика в НВК

3 Квітня 2013

З 11 лютого 2013-04-04 року в навчально-виховному комплексі проходили психологічну практику студентки кафедри сурдопедагогіки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Протягом двох місяців майбутні спеціалісти тестували учнів навчального закладу, проводили заняття щодо здорового способу життя, спілкування, побутових стосунків. Другого квітня практикантки провели відкрите заняття з професійної орієнтації у дванадцятому класі. Для дітей випускного класу були підготовлені тести, що допомогли визначитися з вибором майбутнього фаху.

Дівчата протягом практики навчилися добре спілкуватися з вихованцями спеціального навчального закладу та використовувати жестову мову на високому рівні. И   Їхні заняття проходили жваво, цікаво, при надзвичайній активності дітей. Це відзначила керівник практики – викладач інституту, доцент Малина Л.О. та практичний психолог НВК Тельцова Наталія Вікторівна, яка щедро ділилася своїм багатим досвідом з майбутніми спеціалістами.

Практика студенток залишила приємні спогади нашим вихованцям.