Проведення виховного заходу у дошкільних групах: “Дітям потрібен Мир!” до Всесвітнього дня Миру.

20 Вересня 2024

«Хай буде мир для України!» –
Всі просять: доньки і сини.
Молитви наші Богу линуть,
Щоб більше не було війни.”

20 вересня 2024 року у дошкільних групах Комунального закладу “Харківська спеціальна школа 5” ХОР було проведено виховний захід: “Дітям потрібен Мир!” до Всесвітнього дня Миру.

Міжнародний День Миру відзначається щороку 21 вересня з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, щоб нагадувати про важливість миру, припинення вогню, відмови від насильства та підвищення обізнаності про мир серед населення усього світу.

Вихованці дошкільних груп також взяли участь у даному заході, виготовивши власноруч тематичні роботи – об’ємну аплікацію. Діти із задоволенням вирізали потрібні деталі та клеїли їх на кольоровий папір. Діти з великою зацікавленістю передивились відео фільм, спрямований на висвітлення проблем та важливості припинення бойових дій у будь якому куточку нашої Планети, про важливі сімейні цінності та гармонійний психа-емоційний стан наших дітей, відчуття безпеки в нашій Країні, щасливе мирне дитинство під чистим небом, в якому літають тільки птахи.

Слід зазначити, що лише через мирний діалог та переговори можна досягти сталого прогресу й користі для людства. Нам потрібен Мир!!!Ми почали більше цінувати мир і розуміти його справжнє значення. Віримо, що мир у нашій країні неодмінно настане і ми будемо жити під мирним небом!