Проведення вікторини «Мандрівка на планету здоров’я».

12 Лютого 2019

12.02.2019 бібліотекарем Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, де навчаються та виховуються діти з різним ступенем порушення слуху було організовано та проведено вікторину «Мандрівка на планету здоров’я». Усі учасники вікторини активно й цікаво подорожували, уявно зупинялись на зупинках: «Гігієна тіла та одягу», «Шлях здорового способу життя», «Шкідливі звички та їх вплив на організм людини», «Психологічне здоров’я».  Вікторина була проведена у два етапи, у ній мали можливість взяти участь усі діти, а також висловити власні думки та своє бачення питання про здоровий спосіб життя. Діти оцінювали свої звички, їх вплив на організм та здоров’я.