Профорієнтація. Знайомство з Полтавським вищим міжрегіональним професійним училищем.

24 Лютого 2016

Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки правильно вона обере свій життєвий шлях, залежить її добробут, рівень самореалізації, а значить, і щастя. Кількість сучасних професій досить велика – понад сорок тисяч. Нині і в Україні, і у світі найпрестижнішими стають саме робітничі спеціальності.

Про те, якими професіями можуть оволодіти діти з вадами слуху та на яких умовах відбуватиметься навчання, розповідали майбутнім випускникам 24 лютого 2016 року гості нашої школи, представники Полтавського вищого міжрегіонального професійного училища. Сьогодні воно – одне з найбільших і найпрестижніших в Полтавській області. Училище забезпечує можливість якісної освіти для всіх. В цьому навчальному закладі відкрито спеціальні групи для учнів, які мають вади слуху. Під час бесіди з полтавчанами наші старшокласники узнали, що по закінченні вищеназваного училища (термін навчання 2 роки на базі повної середньої освіти) вони можуть працювати за такими професіями: лицювальник – плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій; кухар, кондитер; квітникар, робітник зеленого господарства; монтажник санітарно-технічних систем та устаткування.

Після змістовного знайомства з ДНЗ ПВМПУ ми раді дійти такого висновку: у цьому професійно-технічному навчальному закладі здійснюється не лише професійне становлення майбутніх кваліфікованих робітників, а й визначення власного місця в суспільстві кожної особистості, прищеплення високих моральних якостей та естетичних ідеалів. Нашим випускникам варто звернути увагу на Полтавське вище міжрегіональне професійне училище.