Профорієнтація випускників

10 Лютого 2016

Адміністрація та педагогічний колектив навчально-виховного комплексу багато уваги приділяє питанню професійної орієнтації випускників. Протягом 6 років наш заклад направляє випускників для професійної підготовки до ЦПТО № 2. 10 лютого 2016 року учні 11 та 12 класів відвідали Центр професійно-техничної освіти № 2. На базі центру ведеться підготовка спеціалістів с виготовлення друкованої продукції від наклейки, рекламного флайєру до складних книжок та банерів. Випускники ознайомилися з умовами вступу на навчання, пройшли екскурсією всі кабінети та майстерні, доторкнулися до процесу створення виробу від задумки до моменту отримання готового друкованого продукту. Учні мали змогу поспілкуватися зі студентами, викладачами та майстрами центру та зробити свій подальший вибір.