Профорієнтація. Відвідання Дергачівського районного центру зайнятості

2 Квітня 2019

2 квітня 2019 року учні 10-12 класів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відвідали Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, що знаходиться у м. Дергачі Харківської області.

Майбутніх випускників проінформували про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці в Україні та поза її межами, про сучасні потреби і вимоги роботодавців до потенційних робітників. Представники центру запропонували свою допомогу у професійному навчанні майбутніх випускників під конкретні робочі місця як у закладах освіти, так і безпосередньо на виробництві, а також у подальшому консультуванні з працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.

Молодь мала змогу попрацювати з інструментами та приладами, спробувавши свої сили у професії, що сподобалася. У майстернях закладу наші учні ознайомилися з умовами праці, оснащенням склали власне уявлення про той чи інший фах. Хлопчиків зацікавили професії у галузі металообробки та машинобудування (оператор верстатів з програмним керування, токар, фрезерувальник), дівчатка ж виявили інтерес до професії легкої промисловості та сфери обслуговування (швачка, кравчиня, касир тощо).