Профорієнтаційний захід

11 Лютого 2020

11 лютого 2020 року здобувачі освіти комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради відвідали ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування». Профорієнтаційний захід дав змогу старшим школярам ознайомитись з сучасними професіями у сфері поліграфії, з умовами праці, з місцями можливого працевлаштування. Викладачі закладу професійної освіти провели пізнавальну екскурсію навчальними аудиторіями та майстернями, де школярі змогли побачити сучасне обладнання поліграфічного сектору та механізми виготовлення продукції.

Для молоді була продемонстрована презентація професій та відео ролики, зміст яких повно розкрив особливості професій палітурника, оператора комп’ютерного набору, верстальника, друкаря.

Дякуємо адміністрації та працівникам центру професійної освіти за цікаву, пізнавальну екскурсію, що допоможе майбутнім випускникам визначитися в житті.