Профорієнтаційний урок

10 Грудня 2015

10 грудня 2015 року в актовій залі КЗ «ХС НВК» ХОР пройшов профорієнтаційний урок для учнівської молоді 10-12 класів. Урок, представлений у формі лекції-презентації, проводила представник відділу надання спеціальних послуг молоді з Харківського міського центру зайнятості. Для того, щоб цей захід пройшов більш детальніше та стосовно конкретних старшокласників, у якості попередньої роботи за новою методикою «Профексперт» шкільним психологом Баул Н. А. та класним керівником 12 кл. Пазенковою С. В. було проведено психодіагностичне обстеження щодо професійного вибору дітей.

Виступаючій вдалося створити розслаблену дружню атмосферу й повністю відійти від формату «лекція». Незважаючи на те, що мова йшла про досить серйозні речі, пов’язані з вибором професії і можливістю працевлаштування нечуючих випускників, доповідачка змогла прикрасити свій виступ іскрометним гумором та життєвими пізнавальними історіями про особливості деяких професій.

Таким чином старші діти, що стоять на порозі дорослого життя, отримали можливість збагатити свою інформованість про найбільш затребувані професії у найближчі роки, про вимоги до суб’єктів у конкретних видах праці та шляхи отримання тієї чи іншої професії.