Профорієнтаційний урок

28 Лютого 2018

28 лютого 2018 року в актовій залі КЗ «ХС НВК» ХОР пройшов профорієнтаційний урок для учнівської молоді 10-12 класів. Урок, представлений у формі лекції-презентації, проводила представник відділу надання спеціальних послуг молоді з Харківського міського центру зайнятості.

Виступаючій вдалося створити розслаблену дружню атмосферу й повністю відійти від формату “лекція”. Незважаючи на те, що мова йшла про досить серйозні речі, пов’язані з вибором професії і можливістю працевлаштування нечуючих випускників, доповідачка  змогла прикрасити свій виступ іскрометним гумором та життєвими пізнавальними історіями про особливості деяких професій.

Таким чином старші діти, що стоять на порозі дорослого життя, отримали можливість збагатити свою інформованість про найбільш затребувані професії у найближчі роки, про вимоги до суб’єктів  у конкретних видах праці та шляхи отримання тієї чи іншої професії.