Професійна орієнтація

5 грудня 2016 року  до нашого закладу прибули гості з Харківського регіонального центру зайнятості та з Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, щоб провести заняття з професійної орієнтації для учнів випускних класів.

Це дуже важлива та актуальна для старшокласників бесіда, адже вони зараз перебувають на порозі дорослого життя і мають визначитися з вибором майбутньої професії.

Візитери  продемонстрували вихованцям закладу слайд-презентацію з теми «Працевлаштування», розповіли про діяльність свого Центру, ознайомили з можливими варіантами працевлаштування глухих людей, залишили свої координати. Крім того, учням було запропоновано пройти тести On-lain, що значно полегшує людині зорієнтуватися у професії за особистими можливостями й потребами.

Представник з центру правової допомоги розповіла про безоплатний вторинний правовий  захист та як його отримати, відповів на запитання: що таке безоплатна вторинна правова допомога, хто має право на неї, куди звертатися, які правові послуги можна отримати, у яких випадках може бути відмовлено у наданні безоплатної вторинної допомоги.

Завдяки цій зустрічі наші майбутні випускники дізналися, що професію варто обирати згідно своїх природних задатків, темпераменту, навичок. Сподіваємося, що цей захід стане корисним для наших вихованців.

 

 

Опубліковано 05 Гру 2016 в 12:46. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Ви можете залишити коментар або трекбек до свого сайту.

Ваш коментар

Ви повинні увійти, щоб залишати коментарі.