Привітання улюблених шефів з Днем рятівника

18 вересня 2017 року дитячий та педагогічний колективи, адміністрація КЗ «ХС НВК» ХОР привітали улюблених шефів із Національного університету цивільного захисту України з професійним святом – Днем рятівника, який відзначається в Україні 17 вересня. Вихованці школи власноруч намалювали святкову газету і особисто вручили її керівникові НУЦЗУ – ректору університета генерал-лейтенанту служби цивільного захисту Садковому Володимиру Петровичу. Під час зустрічі діти, окрім вітальних слів, виразили щиру подяку всім харківським рятівникам за мужність, рішучість та врятовані життя.

Ще раз вітаємо наших шефів зі святом і бажаємо їм подальших успіхів у професійному зростанні, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії – навчанні і вихованні майбутніх захисників і рятівників життя людей!

Опубліковано 18 Вер 2017 в 13:43. Рубрика: Новини.