Прибирання снігу на шкільному подвір’ї

12 Січня 2016

12 січня 2016 року, після сильного снігопаду, що тривав протягом всієї останньої доби, шкільний двір нашого навчально-виховного закладу нагадував велике засніжене поле. Учні 10 класу за власної ініціативи і бажанням допомогти двірнику організувала прибирання снігу на шкільному подвір’ї. До роботи приєдналися всі бажаючі – хто з хлопців не захоче похвалитися силою та вдачею молодецькою перед дівчатами?! Так, дружнім і веселим гуртом, було розчищено достатньо місця для вільного пересування та рухливих ігор на пришкільному майданчику.

Адміністрація навчального закладу виразила вдячність творчій ініціативній групі з 10 класу та всім дітям, хто взяв участь у визволенні школи від сніжного полону. Молодці, хлопці!