Представники Управління патрульної поліції м. Харкова в гостях у КЗ «ХС НВК» ХОР

10 травня 2016 року до навчально-виховного комплексу завітали представники Управління патрульної поліції м. Харкова.

Нова поліція в доступній формі ще раз нагадала учням правила дорожнього руху для пішоходів, про обережність і уважність при переході дороги, про кримінальну і адміністративну відповідальність та співпрацю з поліцейськими. Кульбачна Марина, Новицький Антон і Василенко Віталій  провели з малюками ігри «Я – уважний пішохід!», «Водії та пішоходи», де кожний з бажаючих мав змогу відчути себе в ролі учасників дорожнього руху та захисників громадського порядку.

Дякуємо Харківській патрульній поліції за такий приємний візит і подарунки на згадку – яскраві книжки про правила поведінки на дорозі для учнів початкової школи та пам’ятки з корисними порадами для старшокласників!

Опубліковано 10 Тра 2016 в 14:11. Рубрика: Новини.