Представники Управління патрульної поліції м. Харкова в гостях у КЗ «ХС НВК» ХОР

31 січня 2018 року до навчально-виховного комплексу завітали представники Управління патрульної поліції м. Харкова.

Нові поліціанти поспілкувалися з дітьми та нагадали їм про небезпеку оточуючого світу. Школярі повторили правила поведінки при намаганнях незнайомців познайомитися або проникнути в оселю, про небезпеку самостійної прогулянки незнайомою вулицею, про основні причини виникнення пожеж у побуті, як запобігти лиху, та як діяти, якщо опинився у екстремальній ситуації. Окремою темою стали правила дорожнього руху для пішоходів, про обережність і уважність при переході дороги, про кримінальну і адміністративну відповідальність та співпрацю з поліцейськими. Гості  провели з малюками ігри, де кожний з бажаючих мав змогу відчути себе в ролі учасників дорожнього руху та захисників громадського порядку.

Дякуємо Харківській патрульній поліції за такий приємний візит і подарунки на згадку – яскраві книжки про правила поведінки на дорозі для учнів початкової школи та пам’ятки з корисними порадами для старшокласників!

Опубліковано 31 Січ 2018 в 13:51. Рубрика: Новини.