Представники прогресивної французької молоді в гостях у вихованців КЗ «ХС НВК» ХОР

4 квітня 2019 року в гості до Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради завітали представники французької благодійної організації – ініціативна талановита молодь, небайдужа до проблем особливих дітей в Україні.

Після святкового концерту, який став несподіваним приємним сюрпризом для гостей, для юнаків була проведена коротка ознайомлююча екскурсія по школі. Вражені неймовірно теплою атмосферою і затишністю класних кімнат і спалень, гості завітали до майстерень з писанкарства, ткацтва, гончарного мистецтва і художньої кераміки, батику та до «Студії сучасного дизайну». Завершилося знайомство зі школою у виставковому залі, де зібрані кращі роботи найталановитіших учнів НВК.

Задоволення від такого роду неофіційних гостин отримують всі: прогресивна французька молодь від закладу в цілому та від безпосереднього спілкування з дітьми, які навчали їх жестової мови, а школярі – від можливості відчути себе маленькими господарями у своєму домі та, звичайно, від подарунків! Чекаємо на нові зустрічі!

Опубліковано 04 Кві 2019 в 12:10. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.