Правила поведінки в громадських місцях

13 Лютого 2020

13 лютого 2020 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради відбувся відкритий виховний захід для учнів початкової школи на тему «Про поведінку в громадських місцях».

Метою цього заходу було подальше продовження роботи над інтеграцією дитини з порушеннями слуху в соціум, що являється одним із пріоритетних напрямків для спеціальних закладів. Сам процес соціалізації неможливий без засвоєння норм поведінки, прийнятих в суспільстві. Чемність, вихованість – це те, що цінується в кожному суспільстві і мовний бар’єр не буде перешкодою для успішної взаємодії з іншими людьми.

Сам захід викликав у дітей великий інтерес та позитивні емоції, оскільки повсякденно вони знаходяться в громадських місцях, таких, наприклад, як школа, вулиця, магазини, громадський транспорт, де вони можуть успішно використовувати набуті знання.