Правила поведінки на залізниці

24 Квітня 2019

24.04.2019 в Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради був проведений виховний захід для учнів початкової та старшої школи «Правила поведінки на залізниці». У зв’язку тим, що почастішали випадки травмування на залізничному транспорті через недотримання правил безпеки, надана дітям інформація є актуальною. Її актуальність підсилюється тим, що наближаються літні канікули, і діти частіше будуть користуватися залізницею. У рамках цього заходу особливу увагу приділили випадкам наслідування розповсюдженого в соцмережах явища так званого «зачеперства», коли діти та підлітки вибираються на дах потягу, роблять селфі та публікують відео, де вони розважаються на даху потягу, який рухається з великою швидкістю.
Учні активно обговорювали побачене і дійшли до висновку, що потрібно чітко дотримуватися правил безпечної поведінки на залізничному транспорті і ні в якому разі не наслідувати небезпечні для життя приклади з Інтернету.