Права людини

13 Грудня 2018

Щороку 10 грудня святкуємо День прав людини на рівні окремої людини, груп, організацій, урядів країн та ООН. Зазвичай святкування кожної десятої річниці супроводжує кампанія з популяризації знань про людські права й «Декларацію». Цього року відзначали сімдесяту річницю з дня заснування свята. Тому дванадцятого грудня у навчально-виховному комплексі було проведено лекцію на тему «Права людини».

Дітям розповіли про їхні права, які закріплені у Зага́льній деклара́ції прав люди́ни — рішенні Генеральної Асамблеї ООН, яке є найавторитетнішим джерелом міжнародних норм щодо прав людини. У формі презентації та коментуванні слайдів вихованцям закладу було донесено важливу інформацію про права, якими вони наділені від народження і на які ніхто не може зазіхати.

Що не менш важливо, наші учні упродовж лекції довідалися також, що наділені, окрім прав,  ще й  обов’язками. Сподіваємося, що отримані знання стануть у нагоді юним громадянам України.